E-booki w przystępnej cenie

W dzisiejszych czasach coraz częściej, zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe, zastępują papierową formę książek tymi dostępnymi w wersji elektronicznej. Są one nie tylko łatwiej dostępną oraz bardziej przenośną opcją, lecz także znacznie tańszą. W sieci jest bardzo dużo stron z dostępnymi ebookami, na których znajdują się książki różnych gatunków, dosłownie na każdą kieszeń. Często spotkać się można również z dużymi promocjami, pozwalającymi na zakup kilku utworów w bardzo okazyjnych cenach.

Zakup ebooka – gdzie warto?

W ofercie księgarń internetowych dostępne są różnorodne gatunki, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Dla przykładu Virtualo posiada spis obecnie popularnych autorów oraz bestsellerowych książek, co zdecydowanie może ułatwić znalezienie wymarzonego ebooka lub dopasowanie lektury do swoich preferencji.  Szeroki wachlarz książek tam dostępnych ułatwia znalezienie dla siebie, dla kogoś bliskiego, idealnej książki, a przystępne ceny, sprawiają wizję posiadania danego tytułu jeszcze bardziej atrakcyjną.

Dobre ebooki w okazyjnych cenach  – co warto przeczytać?

Na wagę złota –  Karin Slaughter i Lee Child
„Na wagę złota” jest książką powstałą z kolaboracji dwójki mistrzów thrillerów – Karin Slaughter i Lee Child. Jest to dzieło, w którym Will Trent trafił do Fort Knox pod przykrywką, a jego nowym zadaniem jest zbadanie morderstwa, dokonanego dwadzieścia dwa lata wcześniej. Głównym podejrzanym w sprawie jest Jack Reacher, który pochłonięty jest przez niebezpieczną misję, w której bierze udział. 


Gdybym miała brata – Robert M. Wegner 
Kolejnym tytułem wartym uwagi jest książka Wegnera „Gdybym miała brata”. Jest to utwór pochodzący ze zbioru „Opowieści z meekhańskiego pogranicza”, w którym budzą się do życia dawne wartości, a pomiędzy emocjonującymi, barwnymi pojedynkami, intrygami, bitwami wielkich armii, znajduje się miejsce na emocje. Opowieść o egzotycznych światach różnych nacji, języków, magii i wierzeń jest w stanie poruszyć nawet najtwardsze serca.


Blask – Jodi Picoult
„Blask” Jodie Picoult jest prequelem powieści „Małe wielkie rzeczy”. Historia opowiedziana w tej książce jest wstępem, do aktualnej w dzisiejszych czasach, powieści, która uważana jest za jedno z najważniejszych dzieł autorki. Opowiada ona o przywilejach i rasie, przedstawia czytelnikowi postać Ruth Brooks, która rozpoczyna naukę w elitarnej, nowojorskiej szkole. Podejrzewa, że postrzegana jest jedynie przez pryzmat swojego koloru skóry, zarówno przez nauczycieli, jak i rówieśników. Zauważa, że Christina, córka pracodawców jej matki, odnosi się do niej w inny sposób wówczas, gdy zostają same. Dziewczyna zmuszona jest więc do pogodzenia dwóch światów, w których dorasta, tym samym nie tracąc z oczu swojego marzenia.
 
Demon ruchu – Stefan Grabiński
„Demon ruchu” to zbiór najlepszych trzynastu opowiadań i nowel Stefana Grabińskiego, nazywanego także polskim Edgarem Allanem Poe. Mistrz grozy zabiera czytelnika w przerażający świat „kolejowych” historii, w którym grozę sieją opętane wagony, opuszczone stacje kolejowe, błędne pociągi, a katastrofy kolejowe są krwawą codziennością. Stefan Grabiński w swoich utworach gloryfikuje postęp techniczny i nowoczesność, lecz jednocześnie przepełnia je nieczęsto spotykanym typem grozy, przeplatanym przez opętania, złe omeny, nawiedzenia czy demony oraz klasyczne duchy. Jest to pozycja, która spodoba się osobom lubiącym dreszczyk emocji lub przerażenia podczas wieczornej lektury.


Dobra książka jest w stanie znacznie umilić czytelnikowi dzień. Tanie i ciekawe ebooki mogą uprzyjemnić czas podczas podróży, odpoczynku czy spędzania czasu z bliskimi osobami.

Related Posts