Jaką wybrać torebkę listonoszkę?

Często zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniej torebki. Na pewno,  w zależności od naszych potrzeb, musimy wybrać odpowiedni model i kolor. Dobrze żeby pasowała nam do stroju i do butów oczywiście. Musi być też odpowiednia do okazji, bo przecież nie pójdę na imprezę pracowniczą z tą samą torebką co na plażę.
Rzeczywiście jest to wiele problemów, którym ciężko zaradzić i musiałybyśmy mieć szafę pełną różnych torebek, nie dość, że wydałybyśmy na nie fortunę to w dodatku, gdzie je wszystkie trzymać? A gdy zapytamy męża czy nie powiększy domu bo nam się galanteria nie mieści, możemy zostać zignorowane, a nawet potraktowane niepoważnie. Dlatego mam wrażenie, że większość kobiet szuka torebki, takiej która będzie mogła zastąpić wszystkie inne. Takiej, którą możemy nosić zarówno do pracy, jak i na imprezę. Takiej którą założymy do większości naszych ubrań. Czasem zastanawiamy się czy nie byłoby dużym ułatwieniem gdyby wszystkie nasze ubrania były w jednym kolorze. Nie musiałybyśmy się zastanawiać co włożyć i jak to dobrać do siebie. Niestety taka sytuacja jest praktycznie niemożliwa, w dodatku życie byłoby nudne, ale to już swoją drogą.
Jeżeli szukamy czegoś uniwersalnego dla studentki to dobrą opcją są torebki listonoszki. Zmieścimy w nich notatniki w rozmiarze A4. Są one dosyć pojemne więc zmieści się też pojemnik ze śniadaniem. W dodatku atutem jest tu sposób noszenia na ramieniu. Nie będzie ona dla nas takim ciężarem podczas podróży przez całe miasto komunikacją miejską.
Jeżeli chodzi o panią domu lepiej sprawdziłoby się coś ala worek. Duża pojemność, sprawi że zmieścimy tam każdą niezbędną rzecz, poczynając od stroju na jogę, a kończąc na posiłku, którego zapomniało dziecko do szkoły, nie wspominając o notesie wypełnionym codziennymi zadaniami.

Podsumowując – jaką torebkę wybrać?

Jaką torebkę ma wybrać kobieta sukcesu? Chyba tutaj zastanowiłaby się między stylową aktówką, a klasyczną i elegancką, koniecznie skórzaną mniejszą torebką. W zależności jakie mamy wywrzeć wrażenie i co w niej przechowywać musimy dokonać wyboru. Ale pamiętajmy, że przede wszystkim musimy się z nią czuć komfortowo i wygodnie.

Related Posts