Modne i oryginalne bluzy z nadrukiem

Bluza z ciekawym nadrukiem przyda się każdemu i to o każdej porze roku. Jaką więc wybrać, by pasowała do możliwie wielu stylizacji i jednocześnie odpowiadała indywidualnym preferencjom? Decyzja nie zawsze jest łatwa, głównie za sprawą szerokiego asortymentu na bluzy z nadrukiem. Które modele są szczególnie godne uwagi?

Bluzy z nadrukiem – kaptur z lisem i innymi zwierzętami

Do najmodniejszych motywów należą nadruki, nawiązujące do świata przyrody. Modne bluzy są opatrzone podobiznami dzikich i domowych zwierząt. Na szczególne uznanie zasługują bluzy z nadrukiem, który rozciąga się aż po kaptur. Podkreślenie swojego charakteru motywem z dzikich zwierząt dodaje wyrazistości każdej stylizacji, np. kaptur z lisem oznaczać może osobę sprytną, cierpliwą i zaradną, a bluza z kapturem z rysiem reprezentuje inteligencję oraz twórczą duszę. Wykończone w ten sposób ubranie będzie pasowało do wielu okazji. Takie bluzy mogą nosić osoby w różnym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wzory pojawiające się na modnych ubraniach trudno dzisiaj przypisać konkretnej płci. Korzystają z tego zwłaszcza pary. Zakochani chętnie noszą pasujące do siebie bluzy unisex. To sposób na okazanie miłości oraz wyróżnienie się na tle większej grupy.

Bluzy z nietypowymi motywami

Najlepiej mieć w szafie kilka oryginalnych bluz, wówczas jest się przygotowanym na tworzenie przeróżnych stylizacji. Przeglądając ofertę sklepu Frazesy.com, możemy poznać najmodniejsze kolory obecnego sezonu. Projektanci autorskich bluz stawiają przede wszystkim na stonowaną bazę, dominują zatem granat, szarość czy beż. Natomiast pozostała oferta skupia się na oryginalnych bluzach z nadrukiem. Czerwone płomienie czy wielobarwne plamy farby to tylko dwa przykłady interesujących grafik na odzieży. Wyraziste nadruki świetnie komponują się ze spokojnym tłem. Takie zestawienie sprawia, że bluza wygląda nietypowo, ale wciąż nie jest zbyt przesadzona. Ludzie ceniący sobie rzeczy praktyczne, chętniej inwestują w ciemne bluzy. Głównie dlatego, że wiele plam pozostaje na nich niezauważonych. Jednak jaśniejszym ubraniom też warto dać szansę. Zwłaszcza w zbliżającym się okresie wiosenno-letnim. To optymistyczny czas, sprzyjający zabawie żywymi kolorami. Chociażby ze względu na komfort termiczny użytkownika, opłaca się wówczas stawiać na odzież w jaśniejszych odcieniach.

Related Posts