Oakley – topowe okulary przeciwsłoneczne

Latem większość osób inwestuje w okulary przeciwsłoneczne bądź też sięga po parę, która już jest w ich posiadaniu. Jest to jak najbardziej rozsądne podejście, ponieważ w okresie wakacyjnym promienie słoneczne są szczególnie dokuczliwe. Nie chodzi tutaj jednak tylko i wyłącznie o dyskomfort, który jest związany z patrzeniem prosto w słońce. Takie promienie UV są również na dłuższą metę bardzo szkodliwe dla oczu i dlatego trzeba je przed nimi chronić. Okulary pomagają stworzyć taką barierę ochronną jednak tylko i wyłącznie wtedy, gdy naprawdę zainwestujemy w porządną parę.

Jaka jest historia marki Oakley?

Marka Oakley została założona przez Jima Jannarda w 1975 roku. Początkowo zaczynał on pracę z niewielkim budżetem i miał niewiele wspólnego z okularami. Zajmował się bowiem tworzeniem oraz sprzedawaniem własnych uchwytów do motocykli. Wówczas założyciel korzystał z materiału nazywanego Unobtainium. Obecnie marka wciąż korzysta właśnie z tego materiału, tworząc również różnego rodzaju okulary. Są to bowiem nie tylko modele przeciwsłoneczne, ale i między innymi okulary korekcyjne.

Okulary tej marki są przede wszystkim produktem dedykowanym sportowcom. Produkowane są przez nich nawet wysokiej jakości gogle narciarskie. Każda para takich okularów niezależnie od ich przeznaczenia, posiada nowoczesny i sportowy look. Dlatego też są one wybierane przede wszystkim przez sportowców, przykładowo rowerzystów. Choć jest to zatem jedna z wielu marek na rynku, posiada ona szerokie grono klientów i cieszy się bardzo dużą popularnością.

Oakley – okulary przeciwsłoneczne

Oakley tworzy okulary przeciwsłoneczne z wysokiej jakości materiałów, ponadto są one naprawdę funkcjonalne oraz wytrzymałe. To co je wyróżnia, to bez wątpienia także kolorystyka skupiająca się na żywych barwach.
W promocji okulary tej marki można kupić już mniej więcej za 300 złotych. Powstają modele zarówno przeznaczone dla kobiet i mężczyzn oraz tzw. unisex. Interesującym modelem są między innymi te okulary: https://aurum-optics.pl/c/5617/oakley-meskie-okulary-przeciwsloneczne.html. Świetnie ukazują one trend owej marki i jej główne założenia. Okulary mają być wysokiej jakości, o nietuzinkowym kształcie oraz przykuwających wzrok kolorach. Są one sprzedawane z ochronnym etui i ściereczką, umożliwiającą utrzymywanie ich cały czas w jak najlepszym stanie. Każdy model występuje w różnych rozmiarach co sprawia, że bez trudu można dopasować je do swojej twarzy oraz jej kształtu.

Related Posts